Waals-Brabant

La Hulpe (Rue de Genval) * 20/2/11

Voor MER stuurde iemand ons een foto van haar grotje op dat zij in haar veranda heeft: Maria Puttemans – 37, rue de Genval – La Hulpe. 

DSCN0942.JPG

Gemeld door Ria Buelens, hoofdredactrice van Maria Middelares en Koningin / Marie Médiatrice et Reine

ria.buelens@montfortsite.be

DSCN0946.JPG

DSCN0942.JPG

DSCN0943.JPG

DSCN0945.JPG

DSCN0944.JPG

Maria Puttemans is van origine een Vlaamse, maar woont reeds lang in La Hulpe.

Haar zoon en later haar moeder hadden hier vroeger een volière, maar toen de volière werd afgebroken besloot Maria hier 15 geleden een grotje te laten maken door de buurman. Hij haalde hiervoor stenen in Neerijse.

Aangezien zij een beeld had van OLV van Banneux, werd het een grotje van Banneux. Maar zo besluit Maria: OLV is toch één de dezelfde, dus zoveel maakt dat niet uit…..

Het grotje werd door de priester gezegend en vroeger kwamen de buren hier ook bidden. Nu bidt Maria er alleen. Als het weer goed is is het heerlijk om te zitten in deze veranda. Maria zet er dan ook vele bloemen en noveenkaarsen bij.

Eigenlijk heeft Maria dit grotje laten bouwen als dank voor de genezing van haar nu 35 jarige kleinzoon. Te Banneux heeft zij voor hem gebeden en beloofd om met hem op bedevaart naar Lourdes te gaan, hetgeen zo ook is geschied.

Maria is terecht fier op haar grotje.

Een gedachte over “La Hulpe (Rue de Genval) * 20/2/11”

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.