Limburg

Zonhoven 23/8/11

Ik was zondag in Zonhoven geweest en heb daar ook een kapelletje gezien, het is gelegen op een pleintje maar hoe het pleintje heet weet ik niet.

Mijn vriendin en ik zijn gaan mosselen eten bij “Blanche” (Heuvenstraat 65) heel lekker en toen ik daar zat keek ik tegen dat kapelletje aan. Op de serviet die ik had meegenomen om het niet te vergeten staat nu toch het adres niet maar wel http://www.eethuis-blanche.com, het is op misschien 5 passen van dat eethuis, dat kapelletje.

Doorgaan met lezen “Zonhoven 23/8/11”

Vlaams-Brabant

Scherpenheuvel-Zichem (Isabelleplein) * 18/8/11

Bij de Zusters Urselinen staat deze mooie Lourdesgrot in de tuin van hun klooster op het Isabelleplein nr. 15 te Scherpenheuvel. Wij werden er vriendelijk ontvangen.

De grot is ongeveer 50 jaar oud en gebouwd door een aannemer, waarschijnlijk Janssens uit Westmeerbeek, gelet op de tekst aan de voeten van Maria. De Lourdesgrot werd recentelijk gerestaureerd (overschilderd met vloeibaar beton).

Mooi grotje!

tuingrotje

Doorgaan met lezen “Scherpenheuvel-Zichem (Isabelleplein) * 18/8/11”